Eğitimin Dijital Yolculuğu – 11 – 2023


Apple Oğrenim Topluluğu, sahip olduğunuz Apple ürününüzü eğitim alanında en verimli şekilde kullanabilmek, dersleri pratikleştirmek ve öğrencilerinizin gelişimini sürdürebilmek için harika bir adım.
Apple ürünleri ile eğitim sistemine modern ve yepyeni bir bakış açısı sunuyor, eğitim alanında sadece öğrencilere değil öğretmenlere de destek olmayı amaçlıyoruz.

Siz de öğrencilerinize ilham olmak için Eğitimin Dijital Yolculuğu'nda yerinizi alın.


ETKİNLİK TAKVİMİ

27 Eylül 2023

Saat: 20:00
Yapay Zeka ile Hikaye Tasarımı

Atıl Çelik

Tatile çıktınız ve yanınıza kitap almayı unuttunuz. Merak etmeyin kendi hikayenizi oluşturmak çok kolay. Bu atölye çalışmasında hem bir hikâye tasarımı yapacağız hem bu hikâyenin görsellerini oluşturacağız. Ayrıca yapay zeka dünyasındaki yeni gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

youtube-icon

27 Eylül 2023

Saat: 21:00
Yapay Zeka ile Sihirli Tasarımlar Oluşturma

Güner Güler Dalkıran,
Kurtuluş Toptaş

Yapay zeka araçlarını kullanarak tasarımlarınıza sihir katmaya ne dersiniz? Atölyemizde eğitimciler ve öğrenciler için ücretsiz sunulan yapay zeka araçlarını kullanarak sunumlar, görseller, animasyonlar ve çok daha fazlasını oluşturacağız.

youtube-icon

27 Eylül 2023

Saat: 22:00
Fotoğraflar ile Pop Art Oluşturma

Hakkı Özkarakaş

Atölye çalışmamızda Fotoğraflar uygulamasının sunduğu eşsiz özellikleri en basit halleriyle adım adım kullanarak özgün Pop Art portreleri yaratacağız. Yapay zeka ile tasarladığınız hikayelere ya da sihirli tasarımlarınızdan oluşan koleksiyonların kapaklarına Pop Art portreniz çok yakışacak

youtube-icon
ETKİNLİĞE KAYDOL