00

gün


00

saat


00

dakika


00

saniye


 

APPLE TEKNOLOJiLERi İLE EĞiTiMiN DiJiTAL YOLCULUĞUNDA YERiNiZi ALIN.


Apple teknolojileri ile yaratıcı, ilham verici yeni öğretme fikirleri edinmek ve uzaktan eğitimde daha etkileşimli dersler tasarlayabilmek için Eğitimin Dijital Yolculuğunda yerinizi alın.

1-5 Şubat 2021


Kayıt Formu


1 Şubat 2021

Müzik mi Matematik mi :)

Uğur MERT
Atıl ÇELİK

Yoksa sizler hala kesirleri anlatmak için pizza yada pasta dilimlerinden mi yararlanıyorsunuz? Bu atölyemizde notalar ve tartım kullanarak hem kesirleri anlatacağız hem dört işlem yapacağız hem de kendi adımızın melodisini oluşturacağız. Müzik ve matematik birbirine kökten bağlıdır. Bu bağlantı ile müzik derslerinde de matematik yapabilir yada matematik derslerinde müzik yapabilirsiniz. Atölyemizde biraz da şifre çözme oyunu oynayacağı. Çok ayrıntı vermeyelim. Sizleri bekliyoruz.

2 Şubat 2021

Apple Araçlarıyla Ortak Çalışma

Hakkı ÖZKARAKAŞ

Özellikle uzaktan eğitim sürecinde farklı disiplinlerin etkileşimde olduğu çalışmalarda planlama, ölçme değerlendirme ve ürün oluşturma süreçlerinde Numbers, Pages ve Keynote uygulamalarıyla ortak çalışma dokümanlarının nasıl başlatıldığını ve kullanıldığını deneyimleyecekleri bir çalıştay içeriği olacaktır. Katılımcılar çalıştay anında diğer katılımcılarla ortak çalışma dokümanında çalışarak içerik üretme şansı da yakalayacaklardır.

.

Başvuru Formu.

 

ETKİNLİĞE KAYDOL